Technology

Szymański Damian zdobył trafienie i został bohaterem polskich sympatyków piłkarskich! Ogromne przeżycia w doliczonym czasie gry batalii z piłkarską reprezentacją Anglii!

11.09.2021, 09:25 0 komentarzy
Szymański Damian zdobył trafienie i został bohaterem polskich sympatyków piłkarskich! Ogromne przeżycia w doliczonym czasie gry batalii z piłkarską reprezentacją Anglii!

Drużyna Polski występująca na byłym stadionie dziesięciolecia bywa bardzo ciężka do ogrania i wiemy o tym od lat. Rzeczywiście rzadko kiedy ponosimy porażki na tym boisku i trzeba mieć na uwadze to, iż duża w tym zasługa fanów piłkarskich z naszego kraju. W przypadku, gdy Stadion Narodowy jest wypełniony do ostatniego miejsca piłkarze naszej kadry dostają nadprogramowego zastrzyku umiejętności. Gracze trenera Sousy Paulo w eliminacyjnych zmaganiach do katarskich mistrzostw świata pokazują się do tej chwili naprawdę nieźle, jednakże ich dyspozycja jest daleka od perfekcji. Polskich graczy w środę wieczorem czekał niesamowicie ciężki test, jakim był bez cienia wątpliwości mecz z reprezentacją piłkarską Anglii. Każdy piłkarski fan z Polski wiedział o tym, jak trudnym oponentem w dziejach batalii naszej narodowej drużyny są piłkarze angielscy. Nie mogliśmy sobie pozwolić na zwątpienie w takiej sytuacji, ponieważ najbardziej istotne było ugranie największej liczby punktów.

Przed tym meczem polska drużyna była z góry skazana na porażkę. Lecz rozsądnie rozumieć to, iż piłkarze Polski w wielu przypadkach bardzo są w stanie się zmobilizować na spotkania z dużo silniejszymi. W tym meczu było podobnie i należy wziąć pod uwagę, przez bardzo długi czas można było nawet stwierdzić, iż narpdowa kadra Polska rywalizować może o 3 punkty z wicemistrzami Starego Kontynentu. Było to niezwykle ciężkie starcie dla naszych reprezentantów i z całą pewnością trzeba ich pochwalić za walkę do końca spotkania. W sytuacji, gdy bramkę w osiemdziesiątej minucie ustrzelił Harry Kane mogło się wydawać, iż to być może koniec marzeń o korzystnym wyniku. Kadra narodowa Polski finalnie nie zamierzała poddać się i do ostatnich minut tego pojedynku szukała szansy do zdobycia gola. Zawodnik ateńskiego AEK-u Szymański Damian w dodatkowym czasie spotkania, który doliczył sędzia ustrzelił gola na wagę remisowego rezultatu. To była z pewnością genialna chwila w przypadku tego uzdolnionego piłkarza. Polska drużyna narodowa finalnie wyłuskała korzystny rezultat na Narodowym Stadionie w batalii z drużyną Anglii i dzięki temu w dalszym ciągu posiada ogromne szanse na dostanie się na mistrzostwa świata.

Zostaw komentarz