Technology

Sunrise Festival 2018

29.07.2020, 16:35 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Sunrise jest jedną z największych i najbardziej znanych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku organizowany był w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Ten wyjątkowy polski festiwal muzyki elektronicznej przyciąga ludzi nie tylko mocnym line-upem, który składa się z najwybitniejszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również ilością efektów specjalnych i wizualnych, które wprawiają w zachwyt barwnością kolorów i pomysłowością.

Historia festiwalu sięga początku lat 90, ale oficjalnie pierwszy Sunrise Festival odbył się w 2004 roku. Od paru lat RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, prowadząc transmisję setów dając tym samym możliwość posłuchania genialnych DJ'ów ludziom zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Sunrise Festival 2018 zapisał się na kartach historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z jednym z nadmorskich miast pożegnał , jak można było się spodziewać z ogromną pompą. Postawione zostały 3 wyjątkowe sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. W 2018 roku pojawili się między innymi: DJ Snake, Timmy Trumpet, Eric Prydz, Oliver Heldens, Martin Solveig, Disciples, Don Diablo, Throttle, Robin Schultz czy Armin Van Buuren. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na sobotni dzień festiwalu rozeszły się oka mgnieniu.

Możesz mieć pewność: Sunrise Festival to miejsce niezwykłe, warte odwiedzenia, aby kolekcjonować niezwykłe wspomnienia.

Zostaw komentarz