Technology

Skończyła się przygoda wicemistrza polskiej ligi z europejskimi rozgrywkami! Gent okazał się za silny i zwyciężył Raków!

01.09.2021, 14:18 0 komentarzy
Skończyła się przygoda wicemistrza polskiej ligi z europejskimi rozgrywkami! Gent okazał się za silny i zwyciężył Raków!

Dobrze brać pod uwagę fakt na wstępie, Raków Częstochowa solidnie grał w eliminacjach do pucharów europejskich w aktualnym sezonie. Bez cienia wątpliwości wicemistrzowie naszej ligi prezentowali się najprzyjemniej dla oka z grona zespołów, które rywalizowały o udział w Lidze Konferencji. Podróż wicemistrza polskiej Ekstraklasy niestety się zakończyła, ponieważ Gent okazał się znacznie lepszym przeciwnikiem. Wprawdzie pierwsze spotkanie zawodnicy szkoleniowca Marka Papszuna wygrali rezultatem 1:0, jednak w rewanżowym spotkaniu o wiele lepsi byli zawodnicy belgijskiej drużyny. Gent w meczu rewanżowym zwyciężyło wynikiem 3:0 i zapewniło sobie miejsce zmaganiach Ligi Konferencyjnej. Mimo przegranego starcia piłkarscy wielbiciele w Polsce mogą być zadowoleni z formy reprezentantów wicemistrza PKO Ekstraklasy. Dla tego klubu to był debiut w pucharach europejskich i rozsądnie podkreślić to, iż poradzili sobie imponująco.

Zostaw komentarz