Skład dziewiątego sezonu Top Model jest już znany!

26.09.2020, 15:08 0 komentarzy
Skład dziewiątego sezonu Top Model jest już znany!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa a także znane jury, które gromadzi przed ekranami dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Do tego będzie można zobaczyć wiele znanych i cenionych w świecie mody osób, jak na przykład redaktorki pism o modzie, fotografowie światowej sławy, czy też znane modelki.

W tym sezonie o miano Top Model walczyć będzie czternastu uczestników, wśród których znalazły się również osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez jurorów tej osobie, która według nich najbardziej będzie się nadawać do roli modelki lub modela, co skutkuje tym, że taki uczestnik od razu znajdzie się w domu Top Model. Za to bilet w kolorze srebra okazał się być osób głosujących online, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi startować w castingach i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego można się spodziewać w tej edycji?

Każda edycja oferuje możliwości rozwoju i zapoznania się "od kuchni" ze światem modelingu, więc co roku zgłasza się dużo chętnych. Co tydzień uczestnicy mają do wykonania różne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w prawdziwym świecie mody. Zadaniem jury jest ocenienie ich pracy i zadecydowanie o tym, który zawodnik odpadnie w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja przywrócenia do programu po eliminacji, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa za kulisami, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek oraz sesja okładkowa dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W obecnym sezonie będziemy mogli śledzić zmagania uczestników i dowiedzieć się, kto będzie dziewiątą osobą z tytułem Top Model w Polsce. O zwycięstwo zmaga się wiele wartych uwagi zawodników, w związku z tym na pewno warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz