Rezultat remisowy w pojedynku polskiego zespołu z kadrą Rosji. Całkiem niedługo będą rozgrywane Mistrzostwa Europy w futbolu!

11.06.2021, 15:28 0 komentarzy
Rezultat remisowy w pojedynku polskiego zespołu z kadrą Rosji. Całkiem niedługo będą rozgrywane Mistrzostwa Europy w futbolu!

Piłka nożna to obecnie najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce. Nie powinno w sytuacji jak ta nikogo dziwić to, że gigantyczna liczba sympatyków piłkarskich czeka na nadchodzące wielkimi krokami Starego Kontynentu mistrzostwa. Drużyna narodowa Polski wystąpi na nich i walczyć będzie w grupowych rozgrywkach z kadrą Hiszpanii, Słowacją oraz szwecką kadrą. Należy mieć tego świadomość, że to nie są najłatwiejsi konkurenci, jednak mamy bardzo duże szanse na zakwalifikowanie się do kolejnej rundy. W tym konkretnym przypadku niesamowicie ważne będzie to, aby pokazać się z najskuteczniejszej strony. W ten wtorek reprezentacja Polski zagrała towarzyskie starcie z reprezentacją Rosji, która także jedzie na europejskie mistrzostwa. Sympatycy futbolu mogli być z całą pewnością usatysfakcjonowani, ponieważ pierwszy raz od dłuższego czasu mogli stawić się na stadionie. W tym meczu nie było jednak wielu akcji i na koniec reprezentacja Polski zagrała na remis z drużyną z Rosji jeden do jednego. Bramkę dla polskiej drużyny już w 4 minucie strzelił Świerczok Jakub, natomiast dla Rosjan trafił Wiaczesław Karawajew.

Tagi:

Zostaw komentarz