Technology Technology Technology

Pojawi się wkrótce nowoczesny weryfikacyjny system na Netflix. Dzielenie konta z bliskimi znajomymi może się okazać zdecydowanie bardziej skomplikowane!

09.06.2021, 10:27 0 komentarzy
Pojawi się wkrótce nowoczesny weryfikacyjny system na Netflix. Dzielenie konta z bliskimi znajomymi może się okazać zdecydowanie bardziej skomplikowane!

Mocno niespokojni stają się sympatycy obrazów filmowych i seriali, gdyż z Internetu nadchodzą bolesne wiadomości. Witryna VOD rozpoznawana również pod nazwą Netflix ma w planach zakazać użytkownikom współdzielenie kont. Do obecnej chwili była to bardzo dogodna i naprawdę znana możliwość. Bardzo dużo użytkowników płaci za tylko jeden abonament i oni mają możliwość przebywać w zróżnicowanych miejscach. W ostatecznym rozrachunku strona internetowa VOD Netflix nie zapowiedziała kompletnego obostrzenia kont dzielenia, jednak zdecydowała uszykować pewnego rodzaju utrudnienie. Netflix strona internetowa VOD ma w planach przystopować dzielenie kont abonamentom, którzy nie pomieszkują w jednym budynku. Na ekranach telewizorów będzie się pojawiać powiadomienie, które ma wymusić na konsumencie uwierzytelnienie tego, że to on jest posiadaczem głównym. Zatwierdzający ciąg liczb na przypisany adres lub telefonu nr planuje wysyłać ten potentat w otoczeniu portali internetowych VOD. Osoby korzystające z abonamentu muszą w takiej sytuacji zrozumieć to, że mogą się pojawić przekształcenia podczas korzystania z portalu internetowego VOD Netflix.

Zostaw komentarz