Technology

Narodowa kadra Włoch ograła hiszpańską narodową reprezentację i zakwalifikowała się do finału tego turnieju! Pasjonujące granie w półfinałowej batalii mistrzostw Starego Kontynentu!

09.07.2021, 12:09 0 komentarzy

Bez najmniejszych wątpliwości było to niezwykłe starcie i fani piłkarscy zgromadzeni na obiekcie mieli naprawdę dużo szczęścia, gdyż mieli szansę obejrzeć ten pojedynek. Właśnie tego rodzaju mecze udowadniają dlaczego nożna piłka jest w obecnej chwili najbardziej rozpoznawalną sportową dyscypliną na świecie. W tym meczu piłkarscy wielbiciele mieli możliwość by oglądać wszystko to, co w futbolu najdoskonalsze. Fantastycznie tę batalię zaczęli gracze hiszpańskiej kadry narodowej, jednak to piłkarze narodowej drużyny Włoch strzelili pierwszą bramkę. Trenowani przez szkoleniowca Enrique zawodnicy nie mieli jednak w planach się poddawać. Do wyniku remisowego dziesięć minut przed ostatnim gwizdkiem dał radę doprowadzić Morata Alvaro. Główny sędzia tego półfinału był zobligowany do ogłoszenia dogrywki. Podczas dogrywki również nie padły gole i z tego powodu o triumfie zadecydować musiały rzuty karne. Podczas konkursu rzutów karnych nieco lepsza się okazała narodowa kadra Włoch, która wygrała rezultatem 4:2 i to ona zagra w niedzielę w spotkaniu finałowym Euro 2020.