Technology

Narodowa kadra Francji nie zdoła wygrać tytułu mistrzów Europy, gdyż została ograna! Fenomenalna szwajcarska reprezentacja awansowała do ćwierćfinałowej fazy rozgrywek Mistrzostw Europy 2020!

01.07.2021, 12:59 0 komentarzy

Kibice piłki nożnej wieczorem w poniedziałek byli widzami fantastycznego meczu na stadionie w Rumunii. Niezbyt dużo osób liczyło na to, iż spotkanie między drużyną Francji, a ekipą Szwajcarii zapewni tak wiele fenomenalnych bramek. zwycięzce tej batalii zobaczyliśmy dopiero po konkursie karnych, a gwiazdy obu ekip grali doskonale. Pierwsi gola trafili gracze szwajcarskiej kadry, jednakże gracze narodowej drużyny Francji bardzo dobrze zainaugurowali drugą połowę, kiedy to 2 trafienia zdobył Karim Benzema. W chwili gdy na 3:1 trafienie zaliczył Paul Pogba mogło się wydawać, że jakiekolwiek emocje w tym starcia właśnie zakończyły się. Jednak reprezentanci kadry Szwajcarii nie chcieli poddawać się i ku zdziwieniu wszystkich byli w stanie do remisowego wyniku. Sędzia tego meczu nie miał wyboru i był zmuszony poprosić zawodników na dodatkowe 30 minut gry. O wyniku pojedynku zadecydować musiały rzuty karne, ponieważ dodatkowy czas gry też nie zapewnił końcowego rezultatu. Nieznacznie skuteczniejsza w czasie konkursu jedenastek była szwajcarska narodowa kadra, która triumfowała rezultatem pięć do czterech. W ćwierćfinałowym meczu gracze szwajcarskiej drużyny toczyć będą bój z drużyną Hiszpanii.