Technology

Messi Leo przestał być graczem Blaugrany! Jeden z najbardziej uzdolnionych piłkarzy w historii światowego futbolu odchodzi do PSG!

24.08.2021, 11:48 0 komentarzy
Messi Leo przestał być graczem Blaugrany! Jeden z najbardziej uzdolnionych piłkarzy w historii światowego futbolu odchodzi do PSG!

Z pewnością transferowe ruchy piłkarskich ekip podczas przerwy pomiędzy rozgrywkami są często ekscytujące. Jednakże to, co mogliśmy obejrzeć w tym roku zadziwiło mnóstwo wielbicieli piłki nożnej. Większość sympatyków była przekonana, że Leo Messi zostanie graczem Barcelony do końca swojej przygody z futbolem. Ekipa z Hiszpanii popadła jednak w finansowe kłopoty i argentyński gracz nie miał wyboru, musiał znaleźć nowy zespół. Zespołem, który podjął decyzję, żeby zaoferować kontrakt dla kapitana narodowej kadry Argentyny okazał się PSG. Klub z Francji zaoferował argentyńskiemu graczowi zachęcającą ofertę umowy, którą były zawodnik FC Barcelony podpisał. bez najmniejszych wątpliwości kluczowy moment w dziejach europejskiej piłki i warto być świadomym tego. Od teraz futbolowi fani będą mieli okazję śledzić występy Lionela Messiego na stadionach francuskich. Zapewne naprawdę dużo osób zainteresowane będzie tym, w jaki sposób argentyński zawodnik odnajdzie się w nowym klubie. Argentyńczyk tworzył będzie tercet z takimi piłkarzami, jak Kylian Mbappe oraz Neymar Jr, co może pomóc wygrać wicemistrzowi Francji wiele pucharów.

Zostaw komentarz